Anasayfa » Metin2

Metin2 En Güzel Karakter İsimleri

28 Ocak 2013 Bu Haber 3.899 kez okundu Yorum Yok


Metin2 En Güzel Karakter İsimleri
En güzel Metin2 oyunu karakter isimleri. Oyunda kullanabileceğiniz karizma nickleri sayfamızda inceleyebilirsiniz…

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere Metin2 oyununda kullanabileceğiniz birkaç karakter ismi önereceğim. Sizlerinde önereceği isimler var ise alt kısımda bulunan yorum yapma bölümünden gönderebilirsiniz. Böylelikle karizma isim arayan arkadaşlarımıza sizlerde yardımcı olabilirsiniz.

Online oyunlarda karakter ismi denildiğinde genel olarak yabancı isimler kullanılır. İngilizce veya diğer dillere ait isimler veya bir şeyleri çağrışım yapan anlamlı kelimeler her nedense insanların gözünde daha karizma olur. Örneğin oyundaki karakter isminiz HitMachine olsun ve oyunda gerçekten iyi iseniz güzel bir karizmanız olabilir. Ama yine aynı şekilde oyunda olsanız ve isminiz Kazım olsa emin olun o kadarda karizmanız olmaz. Tabi burada Kazım ismine karşı bir garezimiz yok, yanlış anlaşılma olmasın. Herhangi bir Türk ismi de koysanız yabancı isimlerin yanında biraz fos kalıyorlar gibi. İşte bu yüzden herkes İngilizce veya anlamı olmayan değişik tarzda isimler kullanıyor. Bizde yazımızda sizlere birkaç örnek sunmak istedik ve sizlerinde paylaşım yapabilmesi açısından bu haberimizi hazırladık.

Örnek Karakter (Nick) İsimleri
Cru3L
caesar
maniaque
mitnick
Quarisma
Kaduseus
Southwind
spawN
Jerusalem
Dreamcatcher
Iron Maiden
Diablo
Citizen
Equilibrium
Zetharos
Bonefied
Rammstein
Whisper
proxTed
Acharad
SmokeyDaBanG
TearsofDevil (Şeytan’ın Gözyaşları)
F9Devil
Ap4che
Sultan
BlackSoul
WarLock

Tavsiye edeceğiniz oyun karakter isimleri varsa hemen alttaki yorum bölümünden yazabilirsiniz. Bizden bu kadar icon wink Metin2 En Güzel Karakter İsimleri

Anahtar Kelimeler; metin2 karakter isimleri, oyun karakter isimleri, metin2 nickleri, en güzel metin2 isimleri, metin2 karakter isimleri ve anlamları, populer oyundaki isimler

Benzer Haber Yok.

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ vipoyunhileleri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik, reklam veya öneri, şikayet yada herhangi bir isteğiniz varsa sitemizin sağ üstünde bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.