Anasayfa » Metin2

Metin2 Şeffaf Lonca Simgeleri

13 Şubat 2013 Bu Haber 7.164 kez okundu Yorum Yok


Metin2 Şeffaf Lonca Simgeleri 2013
Metin2 oyunu için şeffaf lonca simgeleri paketini sitemizde indirebilirsiniz. En yeni Şeffaf sembolleri loncalarınıza ekleyebilirsiniz…

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere 2013 yılına özel Metin2 Şeffaf Yonca Simgeleri örneklerini sunacağız. Öncelikle Metin2 Lonca nedir, kısaca öğrenelim.

Lonca clan veya ittifak gibi bir şeydir. Lonca kurmak için en az 40 level olmanız gerekmektedir. 40 levelin altındaki karakterler Lonca kuramaz. 40 level üzeriyseniz yine 200k yang yani Metin2 oyun parasına ihtiyacınız var. 200k yang tamamladıktan sonra geriye kalan Lonca ismini bulmak. Lonca kurmak işte bu kadar kolay. Lonca kurduktan sonra Lonca’nıza oyunda istediğiniz kişileri alabilir veya bu kişileri Lonca’dan atabilirsiniz. Lonca’dan birini atmak istiyorsanız öncelikle arkadaş pencerenizi açmanız gerekiyor ve bu pencerede karşınıza çıkan arkadaş listesinin altındaki bölümden Lonca kısmına girin. Lonca’dan atmak istediğiniz kişiyi seçerek sil diyoruz ve bu kişi artık Lonca’mız da olmuyor. Zaten Lonca’dan herhangi biri atıldığında oyunda bize uyarı geliyor. Lonca’dan birisi atıldı şeklinde.

Lonca liderleri savaş ilan edebilme özelliğine de sahiptir. Yine bu işlemi yapabilmek için arkadaş listemizi açıyoruz ve 4. sekmeyi kullanıyoruz. Bu sekmede savaş açmak istediğimiz Lonca’nın ismini giriyoruz ve sahne savaşını seçerek tamam diyoruz.

Ayrıca Lonca’ya exp yatırımı veya bağış yapabiliriz. Bu işlemleri detaylı şekilde başka bir konumuzda anlatmaya çalışacağım.

Kısaca Lonca sistemini anlattıktan sonra şimdide sıra şeffaf lonca simgelerimize geldi. İndireceğiniz dosyalarda bulunan simgeleri birçoğu şeffaftır. Bazıları ise normaldir. Dosyayı indirdikten sonra setup halindeki dosyayı kuruyorsunuz ve dosya içerisindeki simgeler otomatik olarak metin2 klasörüne yükleniyor.

Metin2 Şeffaf Lonca Simgeleri Download Linkleri (ilk link forum sitemizdir)
Link 1
Link 2

Metin2 Şeffaf Lonca Simgeleri Paketi Tarama Sonuçları
Tarama Sonucu

Anahtar Kelimeler; metin2 lonca simgeleri, metin2 şeffaf lonca simgeleri, şeffaf lonca simgeleri, lonca simgeleri, şeffaf lonca simgeleri indir, metin2 lonca simgeleri şeffaf

Benzer Haberler

  1. Metin2 En Güzel Karakter İsimleri

Etiketler:

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ vipoyunhileleri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik, reklam veya öneri, şikayet yada herhangi bir isteğiniz varsa sitemizin sağ üstünde bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.