Anasayfa » Wolfteam

Wolfteam İndir

12 Haziran 2013 Bu Haber 1.232 kez okundu Yorum Yok


Wolfteam Türkiye indirme linkleri. Joygame, Gezginler ve Tamindir üzerinden indirebileceğiniz dosyayı en hızlı şekilde sayfamızdan download edebilirsiniz…

Son yılların en popüler oyunlarından bir tanesi olan Wolfteam oyununu alt kısımda verdiğimiz linklerden hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

MMOFPS türündeki bu oyun çok oyunculu online oynanabilen ve son yılların en popüler oyunlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Türkiye’de birçok online oyuncusu bulunan Wolfteam ayrıca yurt dışında da sunucuları bulunmaktadır.

Oyunda rütbe sistemi aktiftir. Askeri rütbelerin kullanıldığı oyunda puan topladıkça rütbeniz artar. Oyunda birbirinden değişik haritalar mevcuttur. Bu haritalar Taksim haritası, Paien Laboratuarı, Covolt köprüsü, Kurt şehri ve İstasyon şeklindedir. Oyundaki karakterler ise Angela Mao, Christopher Smith, Pedro Gomes ve Adriana Tenorio.

Oyunda birbirinden değişik modlar bulunmaktadır.

Wolfteam Ölüm Modu
2 takım halinde birbirnizle savaşırsınız ve en fazla öldüren takım oyunu kazanmaktadır. Öldürme modunda takımlar arasında en fazla öldürme puanı olan oyuncu kral olur. Kralı öldüren kişi 2 puan kazanır. Normalde her öldürmede 1 puan kazanırsnız.

Yıkım Modu
Oyunda yer alan kırmızı takım belirlenen bölgeye bomba yerleştirir. Bomba patlayana kadar bu bölgeyi korumak zorundadırlar. Mavi takım ise bu bombayı imha etmek zorundadır. Mavi takım oyuncuları bombayı imha edemezse ve bu bomba patlarsa kırmızı takım oyunu kazanmış olur. Ayrıca iki takımdan herhangi bir takımın tüm oyuncuları ölürse diğer takım oyunu otomatikman kazanmış olacaktır.

İşgal Modu
Oyunda 5 üs bulunur. Belli bir zaman tanınır ve takımlar bu üsleri ele geçirmeye çalışır. En fazla üssü ele geçiren takım oyunu kazanır.

Uyku Modu
İşte takım oyununun en önemli olduğu moda geldik. Bu moda düşmanları uyuturuz ve takım arkadaşlarımızı uyandırırız. Takım arkadaşlarınızı uyandırarak hayatta tutun ve oyunu kazanmaya çalışın. Eşitlik olması durumunda oyun uzayabilir.

Download etmek için; Wolfteam indir

Benzer Haber Yok.

Etiketler: , , ,

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ vipoyunhileleri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik, reklam veya öneri, şikayet yada herhangi bir isteğiniz varsa sitemizin sağ üstünde bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.