Anasayfa » Güncel Wolfteam Hileleri

Wolfteam Kp Hilesi

6 Haziran 2013 Bu Haber 2.868 kez okundu Yorum Yok


Güncel Wolfteam Kp hilesini sayfamızda bulabilirsiniz. %100 çalışan Kp bugu sayesinde bedava kuponlar kazanabilirsiniz…

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Wolfteam Kp hilesi üzerine bilgiler vereceğim. Bu hileyi yaparken herhangi bir program söz konusu değil. Yani herhangi ek bir program kullanmadan sadece belli bir taktikle yapacağız.

Wolfteam oyununa bazı zamanlarda yeni paketler eklenmektedir. Bu paketler Stok olduğunda 1000 Kp kuponu alıyoruz ve 7000 Kp kuponu geliyor. Yani 1 tane yerine tam 7 tane almış oluyoruz. 7x Kp kuponu için stok yazması şart, aksi takdirde olmuyor.

Bu hileyi ya da daha doğrusu böyle bir avantajı kullanabilmek için paketleri devamlı kontrol etmemiz gerekiyor. Stok olduğu zamanda 1 fiyatına 7x çekebiliyoruz. Benden bu kadar arkadaşlar, umarım anlamışsınızdır. Bunun dışında yine Kp hileleri bulursam bu konu altından yazarım sizlere.

Sizlerinde bildiği ya da sormak istediğiniz Kp hileleri mevcutsa bu konu altından yazabilirsiniz. Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Anahtar Kelimeler; wolfteam kp hilesi

Benzer Haber Yok.

Etiketler:

Durma Sende Bir Yorum Yaz Fikrini Paylaş !

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Copyright © 2011 ~ vipoyunhileleri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz bir yazı & içerik, reklam veya öneri, şikayet yada herhangi bir isteğiniz varsa sitemizin sağ üstünde bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.